Jak poznać że kobieta udaje orgazm i dlaczego to robi?

orgazmUdawanie orgazmu przez kobiety to jeden z największych problemów współczesnych par nie tylko w naszym kraju, ale również i na świecie. Kobiety ukrywają swoje niezadowolenie i nie zaspokojenie z seksu z mężczyzną, przez co ich wspólny związek nie jest takie, jaki powinien być a druga strona nie ma informacji na ten temat. Nie zna powodów złego samopoczucia kobiety po seksie oraz jej średniego zadowolenia z uprawianego stosunku. Czasami nawet niechęci do zbliżenia płciowego ze swoim partnerem. Po co bowiem uprawiać coś, z czego nie ma się odpowiednich i zakładanych przyjemności?


Aby nie udawać?

  Trudno jest znaleźć jednoznaczne wytłumaczenie takiego zachowania wielu kobiet nie tylko w naszym kraju, ale również i na świecie. Powodów może być mnóstwo. Może to być np. zbyt mały członek partnera nie powiększony lekiem na potencję Kamagra, brak gry wstępnej czy też pieszczot oralnych. Można nawet podać, że chodzi o zbyt wczesny wytrysk partnera. Czasami nawet proces ten jest znacznie bardziej złożony i zależy np. od nastroju kobiety, jej kondycji fizycznej i psychicznej. Albowiem, gdy uprawia ona seks tylko po to, aby sprawić przyjemność partnerowi a tak naprawdę to nie ma w ogóle na niego ochoty to osiągnięcie prawidłowego orgazmu będzie znacznie trudniejsze niż miałoby to miejsce normalnie. Taka sytuacja ma miejsce nawet w szczęśliwych związkach spełnionych seksualnie i moralnie gdzie kobieta osiąga orgazm znacznie częściej a można nawet powiedzieć, że praktycznie zawsze.

Skala udawania

  Badania mówią, że nawet połowa kobiet przynajmniej raz w życiu udawała orgazm podczas seksu ze swoim partnerem. I to zarówno w momencie, kiedy analizowany jest pierwszy stosunek danego dnia jak i wtedy, kiedy brane są pod uwagę kolejne a para jest już nieco zmęczona i w pewnym stopniu przynajmniej zadowolona. Trudno jednak jest określić dokładną liczbę albowiem w dalszym ciągu dla wielu Pań temat udawanego orgazmu jest zbyt wstydliwy, aby o nim mówić a co najważniejsze, aby informacje na ten temat przekazywać w badaniach naukowych czy też danych statystycznych. Łatwo jednak można wywnioskować, że przynajmniej raz w życiu każdy czynny seksualnie mężczyzna miał kontakt płciowy z kobietą, która udawała orgazm. Robiła to mniej lub bardziej skutecznie.  

cialis bez recepty

Po czym poznać?

  Rozpoznanie udawanego orgazmu nie jest wcale takie trudne jak niektórym kobietom mogłoby się wydawać. Można to zrobić przede wszystkim na podstawie znajomości objaw prawdziwego orgazmu, który kobiety osiągają klasycznie, gdy mają pełne zadowolenie ze stosunku seksualnego z partnerem. I tak w pierwszej kolejności nie dojdzie do kobiecego wytrysku. A zatem kobieta udająca orgazm nie osiągnie ejakulacji. Po drugie okrzyki ach i och mogą być znacznie bardziej głośniejsze niż miało to miejsce do tej pory. Albowiem podświadomie przedstawicielka płci pięknej będzie chciała pokazać swojemu kochankowi jak jest jej dobrze i będzie wzmagała swoje okrzyki znacznie bardziej niż miało to miejsce do tej pory. Oczywiście może to być również oznaka większego podniecenia aczkolwiek przeważnie oznacza to udawany orgazm. Po trzecie nie pojawią się czerwone plamy na dekolcie i szyi kobiety, które są w momencie przeżywania prawdziwego orgazmu. Kobieta podniecona i uzyskująca orgazm ma pobudzony oddech a na jej szyi i dekolcie pojawiają się czerwone plamy świadczące o ciepłocie ciała i ogromnym podnieceniu. Kolejno nie będzie tego, co najważniejsze a zatem skurczu mięśni pochwy. Pewnie nie jednokrotnie podczas doprowadzania kobiety do orgazmu mężczyzna czuł na swoim członku zmniejszane i powiększane mięśnie pochwy. Dochodziło wtedy do ich skurczu a podczas ostatecznej eksplozji, kiedy to kobieta miała orgazm mięśnie skurczały się bardzo mocno a otwór pochwy zmniejszał. To główna oznaka prawdziwego orgazmu, której podczas udawania nie będzie. Wreszcie na koniec kobieta znacznie mniej naturalnie wbije swoje paznokcie w plecy partnera czy też zacznie go drapać bez wyczucia. Wtedy również będzie to odruch ukierunkowany na pokazanie „jak mi dobrze” a nie bez warunkowo wskazać na przeżywany orgazm.   Inspiracja pochodzi ze strony http://www.aptekakamagra.pl/kamagra.html