Kamagra

Kamagra

Kamagra należy do specyficznej grupy leków. Znajdziemy ją na półce z medykamentami poprawiającymi męską kondycję seksualną. Poprawa takiej kondycji przy pomocy farmakologii konieczna jest wówczas, gdy jej pogorszenie utrzymuje się przez dłuższy czas. Jako lek, a nie roślinny suplement, Kamagra Gold dostępna jest tylko na receptę i w dawce przepisanej przez lekarza. Dawka zależy od potrzeb i ogólnego stanu zdrowia pacjenta. Jest to ważne, ponieważ lek oddziałuje na układ sercowo naczyniowy. Tabletki, o których tu mowa sprzedawane są w blistrach zawierających kilka sztuk. Jedna tabletka może zawierać 25, 50 bądź 100 miligramów substancji aktywnej.

Kamagra  działa, ponieważ zastosowano w niej substancje chemiczne, o których wiadomo, że korzystnie wpływają na procesy zachodzące w męskim narządzie intymnym. Chodzi oczywiście o procesy, od których zależy adekwatna reakcja członka na podnietę seksualną. Główną rolę w leku odgrywa składnik o nazwie cytrynian sildenafilu. On to właśnie intensyfikuje krążenie krwi w ciałach jamistych penisa. Ciała te w reakcji na pobudzenie seksualne, powinny wypełnić się krwią i rozkurczyć. Zewnętrznym efektem tego mechanizmu jest twardość, sztywność, wydłużenie i uniesienie członka. W Kamagra Gold zastosowane zostały dodatkowe składniki, intensyfikujące działanie leku. Dzięki nim tabletka działa szybciej i skuteczniej. U niektórych mężczyzn, reakcję na lek obserwuje się już po kwadransie. Chodzi oczywiście o zdolność do wzwodu, a nie wzwód występujący samoczynnie. Pełna męskość po leku utrzymuje się nawet do sześciu godzin.

Tabletki kamagra

Tabletki należy przyjmować zgodnie z zaleceniem lekarza. Nie należy przekraczać maksymalnej dawki leku na dobę. Przed stosunkiem wolno zażyć jedną tabletkę. Lek nie powinien być łączony z trunkami wysokoprocentowymi, z piwem, ani sokiem z grejpfruta. Nie wskazane jest także łączenie go z obfitymi i tłustymi potrawami. Przed pierwszym użyciem leku warto zapoznać się z treścią dołączonej do niego ulotki.